Натуральний сланець "Samaca" для фасаду

В компанії SAMACA працює команда з 400 професіоналів, знавців своєї справи з великим досвідом і знаннями в сланцевій галузі. Турбота і дбайливе ставлення до навколишнього середовища, здоров'я та безпеки на роботі, є для них незмінні умови.

За ці 50 років SAMACA виросла на міжнародному рівні, і її продукція присутня в більш ніж 30 країнах на п'яти континентах і використовується в найпрестижніших історичних архітектурних пам'ятках, таких як фортеці, замки, собори і на інших авангардних об'єктах. Інноваційні та архітектурні рішення дозволили використовувати сланець на вертикальних поверхнях, таких як вентильовані фасади, що сприяє енергозбереженню і розширює сферу використання натурального каменю в будівництві.

Мета SAMACA — виробництво якісного екологічно чистого та безпечного продукту.

SAMACA володіє 12 переробними цехами, які забезпечені за найсучаснішими технологіями, і понад 100 000 м2 землі, підготовленої для зберігання готової продукції. На сланцевих кар'єрах постійно проводяться геологічні дослідження, вишукування та інші необхідні заходи для видобутку найякіснішого сланцю, які дозволяють знати запаси сланцю, і SAMACA стверджує, що запаси дозволять продовжувати видобуток ще, як мінімум 50 років.