Динамічна кладка

В результаті передових методів обробки каменю, дорогоцінний будівельний матеріал сланець став найкращим співвідношенням ціни і якості протягом останніх кількох років. Порівнюючи витрати на придбання сланцю і його термін експлуатації понад 100 років, він надзвичайно економічний. Розробка ефективних методів укладання каменю, таких як динамічна кладка, означає, що в наші дні будь-яка людина зможе дозволити собі використання сланцю в приватному будівництві.

Привабливий зовнішній вигляд динамічної форми укладання сланцю, досягається за рахунок нерегулярної послідовності різних по висоті рядів плитки. Крім того, виключається повторення вертикальних з'єднань у вигляді сітки, що надає поверхні будови динамічності.

Динамічне укладання сланцю на фасаді будь-якої будівлі розвиває творчі можливості. Цей тип кладки розроблений не лише для сучасної архітектури, а й для реконструкції старих будівель, аби надати їм друге життя. Фасад будівлі з динамічної кладки, нагадує своїм зовнішнім виглядом багатошарову луску, розкриває природну силу сланцю і заворожує своїм незвичайним виглядом.

Ціна від: 33,11 €/м2