Мансардні поверхи

Архітектурний дизайн — це не просто проектування, це мистецтво. З цієї причини будівлі не схожі одна на одну, хоча їх єдина мета — створити житловий простір.

Використання мансардного простору відбулося в 16-му столітті та було сильно поширено на початку 17-го. Мансардний поверх також називають бордюрним або ж французьким дахом.

Першим, хто здогадався про раціональність використання надбудов та розширення житлового простору, був відомий французький архітектор Франсуа Мансар (1598-1666), який популяризував використання додаткового простору та надав характерний йому стиль у багатьох своїх роботах.

В період бароко (1600-1750), Франсуа Мансар широко застосовував дану техніку покрівлі для створення замків і великих таунхаусів, які привертали увагу людей. Сам термін «Мансарда» названо на честь розробника та означає дах, який має схили по сторонах, де нижній схил є крутішим від верхнього.

Використання мансардного даху в архітектурних проектах набуло такої популярності, що став використовуватися і за межами Франції — Англія, Італія та інших країнах Європи. Поступово, під час будівництва, мансардний стиль набув своєї популярності в багатьох інших західних країнах, включаючи Канаду та Сполучені Штати Америки.

Ціна від: 60,06 €/м2